Boho wesele w Osadzie Młyńskiej

Zaktualizowano: 6 gru 2020

DJ na wesele Warszawa | Najlepsze sale weselne Warszawa

Od Marysi i Marcina dostałem krótkiego, ale konkretnego e-maila : "Planujemy wesele pod Warszawą w Osadzie Młyńskiej z luźnym klimatem, bliżej nam do rocka niż disco polo ".Już w trakcie rozmowy okazało się, że są to ludzie z, którymi tworzy się epickie rzeczy! Podczas pierwszej rozmowy dostali Oni również przydomek- M&M's! Do osady dotarłem jeszcze przed południem, pochmurne niebo nie przeszkodziło w przepięknym ślubie cywilnym w otoczeniu drzew i przy akompaniamencie "The beatles - all you need is love" w wykonaniu warszawskiego chóru SGH, czyli przyjaciół z czasów szkolnych Marysi i Marcina. Coś niesamowitego! Po obiedzie daliśmy sobie dużo czasu na chill out, rozmowy, drinki i delektowanie się widokami roztaczającymi się wokół przepięknej Osady Młyńskiej.

"Nat King Cole - L-O-V-E" jako pierwszy taniec rozpoczął lawinę coraz lepszej muzyki. Znacie to powiedzenie, że "gra się tak jak przeciwnik pozwoli"? Weselnicy zaproszeni przez M&M's byli genialni! Zazwyczaj najkrótszy pierwszy blok taneczny w tym przypadku trwał prawie 1,5h! a przez całą noc nie zabrakło takich hitów jak:

"Jive Bunny - swing to the mood"

"Earth, Wind & Fire - September"

"George Michael - Carless Whisper"

"Paul Anka - Diana"

"Elton John - I'm Still Standing"

"The Pointer Suster - I'm so Excited"

"I will survive od Hermes House Band"

a Oni dopiero się rozkręcali!

Totalne klasyki od Queen, Jackson5, Elvisa Presleya, ACDC i Stevie Wonder przełamywaliśmy Dawidem Podsiadło, Abbą, Katriną, Łąki Łan i Sistars, a skończyliśmy na Taylor Swift, Ofenbach, Lucenzo, Tinie Turner i Foster the people. Wisienką na torcie było odśpiewane przez całą sale "Rzekę Marzeń" oraz....."Czarny ciągnik"! :D Samo wesele to totalny chillout i spontaniczność, przeplatany niesamowitą energią na parkiecie!

Marysia i Marcin zaufali mi totalnie i nie bali się odważnych decyzji takich jak tort przy dźwiękach czołówki z serialu "Gra o Tron"! W całym szaleństwie zorganizowali nawet mini kino dla swoich gości!

Mogę tak pisać i pisać godzinami, sami zobaczcie jak to wyglądało okiem Kapala Weddings.


Miejsce przyjęcia: Osada Młyńska Wianek (i butonierki) : Tanijka Suknia: Zaprojektujsuknie.pl Bukiet: MyBigDay Film: mattlummer Zdjecia: Fotograf ślubny Warszawa | KAPALA weddings